Skip links

Dezynfekcja sklepów i powierzchni biurowych

Doskonale wiemy jak ważne jest obecnie skuteczne i dokładne usuwanie bakterii, dlatego też naszym Klientom oferujemy innowacyjny środek dezynfekujący JANOBIO, którego skuteczność została potwierdzona przez badania aż w 99,99%. Już po pierwszym użyciu przekonasz się, że dezynfekcja sklepów i powierzchni biurowych nigdy nie była tak dokładna.

Co wyróżnia JANOBIO?

W odróżnieniu do tradycyjnych środków bakteriobójczych, które się rozpyla, JANOBIO służy do zamgławiania. Dzięki czemu drobne krople wody osadzają się na całej powierzchni zarówno biura, jak i sklepu. Docierają w miejsca, do których nie da się dostać tradycyjną metodą. Co więcej, usuwa nie tylko bakterie, grzyby, wirus SARS-CoV-2, ale również zabija patogeny znajdujące się w powietrzu.

Dlaczego tak ważna jest dezynfekcja sklepów i powierzchni biurowych?

Ponieważ są to miejsca, przez które każdego dnia przewijają się setki osób, a znajdujące się w nich produkty stanowią skupisko różnego rodzaju bakterii, które na dłoniach klientów przenoszone są na inne przedmioty. Co więcej, są to miejsca, w których przez cały czas przebywają ludzie, dlatego też zastosowane środki antybakteryjne muszą być w pełni bezpieczne dla ich zdrowia.

Sklep spożywczy

Właśnie dlatego JANOBIO jest jedynym słusznym rozwiązaniem, ponieważ zamgławianie nie tylko zapewnia czystość, zwalcza wirusa SARS-CoV-2, ale również jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów, chętnie odpowiemy również na wszystkie pytania dotycząc produktów do zamgławiania.

JANOBIO opakowania 100 ml

Zestaw 6 szt. 100 ml

200 zł brutto

Zestaw 12 szt. 100 ml

400 zł brutto + 1 szt. gratis

Zestaw 18 szt. 100 ml

600 zł brutto + 2 szt. gratis

Nowa generacja dezynfekcji

Nasz produkt JANOBIO decyzją Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych z dnia 21.12.2018 został zarejestrowany jako produkt biobójczy z pozwoleniem na obrót w Polsce – numer decyzji UR.BP.7515/18.

Zobacz konferencje
Zapraszamy do kontaktu!