Skip links

Dezynfekcja przestrzeni publicznej

W obecnych czasach oczyszczanie powierzchni z bakterii ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa obywateli. Należy jednak pamiętać, że środek rozprowadzany na ulicach musi być odpowiedni, ponieważ jego aplikacja odbywa się zazwyczaj w obecności ludzi. Dlatego też naszym Klientom oferujemy produkt JANOBIO, z którym możliwa jest bezpieczna dezynfekcja przestrzeni publicznej.

Jak działa i czym jest JANOBIO?

Ten innowacyjny środek służy do zamgławiania dezynfekowanej przestrzeni publicznej. W odróżnieniu od tradycyjnych preparatów ma formę drobnej mgły, która po rozpyleniu osadza się na całej powierzchni, również w zakamarkach, do których zwykły środek nie dociera. Takie rozwiązanie jest bardzo skuteczne i może być bez obaw stosowane w obecności ludzi. JANOBIO działa bakteriobójczo, grzybobójczo, ale także wirusobójczo zwalczając także wirus SARS-CoV-2.

Gdzie sprawdzi się oferowany produkt?

Tak naprawdę, może być używany na każdej przestrzeni publicznej, zwłaszcza teraz, gdy konieczne jest regularne usuwanie bakterii w miejscach, w których przebywają ludzie. Za pomocą tego środka odpowiednie osoby mogą odkażać kosze na śmieci, przystanki, ławki, ale także wjazdy do szpitali, domów opieki oraz parków. Bezdotykowe oczyszczanie jest nie tylko o wiele szybsze, ale także bardziej bezpieczne.

Jak widać JANOBIO ma wiele zalet i znajduje swoje zastosowanie praktycznie wszędzie, a przy tym jest on w pełni bezpieczny dla środowiska. Zachęcamy do sprawdzenia oferty, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

JANOBIO opakowania 100 ml

Zestaw 6 szt. 100 ml

200 zł brutto

Zestaw 12 szt. 100 ml

400 zł brutto + 1 szt. gratis

Zestaw 18 szt. 100 ml

600 zł brutto + 2 szt. gratis

Nowa generacja dezynfekcji

Nasz produkt JANOBIO decyzją Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych z dnia 21.12.2018 został zarejestrowany jako produkt biobójczy z pozwoleniem na obrót w Polsce – numer decyzji UR.BP.7515/18.

Zobacz konferencje
Zapraszamy do kontaktu!