Skip links

Skuteczna i bezpieczna dezynfekcja środków transportu publicznego

Każdego dnia podróżują nimi setki różnych osób, dlatego tak ważne jest, aby środki transportu były dokładnie dezynfekowane. Jedynie regularne stosowanie produktów antybakteryjnych pomogą uchronić osoby podróżujące taksówkami, uberami czy samolotami.

Jeśli szukasz sprawdzonych produktów, które są bezpieczne dla ludzi i zwierząt to koniecznie wypróbuj JANOBIO – preparat do zamgławiania, który może być stosowany w różnych środkach transportu. Stosuje się go po to, aby wyeliminować osadzające się w pojazdach i znajdujące w powietrzu bakterie, grzyby, a także wirusy – w tym SARS-Co-V2.

Zalety preparatu JANOBIO

Tym co wyróżnia go na tle innych produktów antybakteryjnych jest przede wszystkim to, że może być bezpiecznie stosowany w obecności ludzi i zwierząt. Co więcej, innowacyjny sposób rozprowadzania powoduje, że w szybki i prosty sposób skroplona ciecz osadza się na całej powierzchni, docierając nawet w trudno dostępne miejsca.

JANOBIO działa bakteriobójczo, wirusobójczo i grzybobójczo, a co najważniejsze pomaga także usuwać z powietrza patogeny jednocześnie oczyszczając powietrze.

Zastosowanie środka bakteriobójczego

Naszą ofertę kierujemy do firm transportowych oraz prywatnych przedsiębiorstw przewozowych. Z pomocą JANOBIO zapewnisz swoim Klientom bezpieczeństwo podczas podróży, a jednocześnie zabezpieczysz siebie. Co więcej, dostępne w naszym asortymencie produkty są bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i całego środowiska. Sprawdź nasz preparat i przekonaj się, że warto, zwłaszcza jeśli dużo podróżujesz.

JANOBIO opakowania 100 ml

Zestaw 6 szt. 100 ml

200 zł brutto

Zestaw 12 szt. 100 ml

400 zł brutto + 1 szt. gratis

Zestaw 18 szt. 100 ml

600 zł brutto + 2 szt. gratis

Nowa generacja dezynfekcji

Nasz produkt JANOBIO decyzją Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych z dnia 21.12.2018 został zarejestrowany jako produkt biobójczy z pozwoleniem na obrót w Polsce – numer decyzji UR.BP.7515/18.

Zobacz konferencje
Zapraszamy do kontaktu!