Skip links

Dezynfekcja bez wychodzenia z domu

Bakterie i wirusy szybko się roznoszą, nie tylko w miejscach publicznych, sklepach czy w biurach, ale także w mieszkaniach. Mimo częstego sprzątania i stosowania środków antybakteryjnych sami nie jesteśmy ich w stanie całkowicie usunąć, na szczęście z pomocą przychodzą odpowiednie preparaty.

W naszym asortymencie znajdziecie produkt do zamgławiania JANOBIO. Środek ten składa się z podchlorynu sodu 0,06% i pomaga skutecznie eliminować grzyby, bakterie i wirusy (w tym również wirus SARS-CoV-2). Ze względu na swój neutralny skład jest on bezpieczny zarówno dla ludzi, jak i zwierząt, przez co może być stosowany w ich obecności.

Skuteczna dezynfekcja domu

Doskonale wiemy, że każdy Klient chce czuć się bezpiecznie w swoim domu i oddychać czystym powietrzem pozbawionym patogenów i bakterii. Doskonałym sposobem na to jest JANOBIO, który szybko i skutecznie pozwala pozbyć się bakterii i grzybów. Co więcej, dzięki temu, że służy do zamgławiania dociera nawet w trudno dostępne miejsca i działa od razu po zastosowaniu.

Kiedy należy stosować JANOBIO?

Wszystko zależy od liczby domowników a także od tego jak często przyjmujesz gości. Im częściej odwiedzają Cię ludzie z zewnątrz, tym częściej należy przeprowadzać skuteczną dezynfekcje domu. Tylko w ten sposób uda Ci się skutecznie pozbyć zarazków osadzających się na meblach, ale również oczyścić powietrze.

Zadbaj o siebie i o swoich bliskich, postaw na skuteczną i bezpieczną dezynfekcję domu razem z JANOBIO! Pozbądź się grzybów, bakterii i wirusów (w tym SARS-Co-V2) oczyszczając powietrze produktem do zamgławiania.

JANOBIO opakowania 100 ml

Zestaw 6 szt. 100 ml

200 zł brutto

Zestaw 12 szt. 100 ml

400 zł brutto + 1 szt. gratis

Zestaw 18 szt. 100 ml

600 zł brutto + 2 szt. gratis

Nowa generacja dezynfekcji

Nasz produkt JANOBIO decyzją Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych z dnia 21.12.2018 został zarejestrowany jako produkt biobójczy z pozwoleniem na obrót w Polsce – numer decyzji UR.BP.7515/18.

Zobacz konferencje
Zapraszamy do kontaktu!